השוק של נדל"ן יוקרתי בישראל עובר צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, עם הקמת פרויקטים רבים באזורים שונים וכניסתם של משקיעים / רוכשים חדשים לשוק, הן מהשוק המקומי והן ע"י רוכשים זרים למיניהם. נדל"ן יוקרתי בישראל מגיע בשלל סוגים וסגנונות, החל ממגדלי יוקרה חדשים שמציעים מתחמי דיור הכוללים מגוון רחב של שירותים נוספים ועד האפשרות המיוחדת במינה של מבנים לשימור שעברו שחזור מוקפד והסבה לבתי יוקרה. בין אם ההתעניינות בנדל"ן יוקרתי היא לצרכי מגורים או השקעה, צריך להיות מדויקים בדרישות ובעיקר במציאת הנכס האולטימטיבי על ידי אנשי המקצוע בתחום.

קבוצת בוטיק מתמחה בין היתר באיתור, השבחה ושיווק של נדל"ן יוקרתי.

נכסי יוקרה בתחום הנדל"ן, בין אם למגורים, עסקים או השקעה מחייבים דיוק וניסיון מקיף בתחום צר ומורכב זה. לא מדובר על מציאת דירה סטנדרטית או רכישת דירה להשקעה בבניין דירות כלשהו אלא על נכס מיוחד, איכותי בכל המובנים וכמובן יקר. לכן חשוב מאוד לעבוד עם גורם מקצועי שמתמחה בפעילות עם נכסי נדל"ן יוקרתי בלבד. השירות הרלבנטי הוא למוכרים, קונים, משכירים ובכל מה שנוגע לאיתור נכסים והשבחתם בפרויקטים מקצועיים ומדויקים של שחזור / שיפוץ.

השירות ללקוחות המתעניינים בהיבט כלשהו של נדל"ן יוקרתי חייב להיות אישי ודיסקרטי לאורך כל הדרך, מקצועי עם הקפדה על כל הפרטים, שירות שלוקח בחשבון ראייה רחבה של המטרות והדרישות ומאתר נכסים מתאימים בצורה אופטימאלית.

יוקרה במבנים לשימור

מרבית הנכסים היוקרתיים והאיכותיים ביותר בישראל נמצאים באופן טבעי בתל אביב וביישובים היוקרתיים שבאזור המרכז. אין ספק כי במגדלי היוקרה הרבים שהוקמו ומוקמים בימים אלו וביישובי היוקרה בהיקף של תל אביב, יש יתרונות רבים ומדובר על נדל"ן יוקרתי אמיתי במלוא מובן המילה, אך בכל זאת יש משהו שונה וייחודי במיוחד בנכסי יוקרה במבנים לשימור. תל אביב כוללת מבחר איכותי ועדיין רחב למדי, של מבנים לשימור בעלי פוטנציאל מדהים להפוך לנכסי נדל"ן יוקרתי למגורים או השקעה.

מבנים לשימור מציעים אלגנטיות ויתרונות תכנוניים שפשוט אי אפשר להשיג בכל נכס אחר, כולל מראה מרהיב וייחודי במיוחד. נדל"ן יוקרתי במבנים לשימור שעברו שחזור מדויק ומקצועי כולל שמירה על המאפיינים הישנים והמיוחדים לצד איכויות בנייה מעולות, עיצוב יוקרתי והקפדה על יוקרה ואיכות בכל פרט ופרט.

×
Phone number

(075) 123-7654

Email address

gridvalley@gmail.com

Address info

201 Liverpool Street, Suite 721, London